ВИКОРИСТАННЯ ПРИНЦИПІВ НЕЙРОЛІНГВІСТИЧНОГО ПРОГРАМУВАННЯ ПРИ ПІДГОТОВЦІ МЕНЕДЖЕРІВ ДЛЯ ОСВІТНЬОЇ СФЕРИ

Автор(и)

  • М. Жиленко

DOI:

https://doi.org/10.17721/2415-3699.2018.8.04

Ключові слова:

соціальне управління, людський фактор, ділові відносини, принципи нейролінгвістичного програмування, програмні результати навчання, орієнтовна основа діяльності, професійна рефлексія.

Анотація

Окреслено роль соціального управління в життєдіяльності суспільства на сучасному етапі, що зумовлена суспільним характером праці. Зазначено, що рушійною силою управління виступають інтелект, емоції, почуття і воля людини – управлінця, керівника. Показано, що визначальним для успішного управління в системі соціальних відносин є розуміння і врахування можливостей людського фактора. Здійснено пошук детермінант, які допоможуть зробити процес управління оптимальним. 
Розглянуто роль і місце керівника в реалізації функцій управління у сфері вищої освіти. Визначено місце ділових відносин у використанні людського фактора в інтересах організації. Розкрито можливості підходів, які використовуються у нейролінгвістичному програмуванні, для формування програмних результатів навчання при підготовці менеджерів для сфери вищої освіти. Показано логіку впровадження в навчальний процес принципів нейролінгвістичного програмування при організації освітнього процесу на етапі оволодіння майбутніми менеджерами освітньої сфери змістом предметів блоку спеціалізації "Адміністрування закладом вищої освіти" спеціальності 073 "Менеджмент".

##submission.downloads##

Опубліковано

2018-02-21

Як цитувати

М. Жиленко. (2018). ВИКОРИСТАННЯ ПРИНЦИПІВ НЕЙРОЛІНГВІСТИЧНОГО ПРОГРАМУВАННЯ ПРИ ПІДГОТОВЦІ МЕНЕДЖЕРІВ ДЛЯ ОСВІТНЬОЇ СФЕРИ. Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серія «Педагогіка», 2(8), 17–21. https://doi.org/10.17721/2415-3699.2018.8.04